Please add sliding bar widget here...
 
شماره تماس: 09120031631

مجتمع ویلایی پلیکان

Our Team

No Agents found!

محل مجتمع ویلایی پلیکان

مجتمع ویلایی پلیکان در زمینی به مساحت تقریبی سی هزارمتر مربع در دوفاز در منطقه آزاد انزلی و در شهر توریستی زیبا کنار واقع گردیده است.

راه اندازی فاز اول

فاز اول مجموعه به مساحت تقریبی پانزده هزارمترمربع پس از تفکیک و جداسازی مشاعات (بیش از سی درصد ) که شامل سالن ورزشی ، پارک کودک، ساختمان مدیریت،نگهبانی،ساختمان پست  برق و تاسیسات می باشد سی و هفت قطعه با ابعاد مناسب و متراژ حدود سیصد مترمربع جهت ساخت ویلا برای خریداران محترم در نظر گرفته شده است.

در طراحی این مجتمع کلیه زیرساخت ها مورد توجه قرار گرفته و با مناسبترین شکل ممکن توسط زبده ترین گروه مهندسی طراحی گردیده است.

خیابانهای اصلی مجموعه با عرض شانزده متر بصورت بلوار با دو مسیر جداگانه رفت و برگشت و کوچه های اختصاصی شش و هشت متری و پیاده رو های درنظر گرفته شده ، بهترین امکان تردد را برای ساکنین فراهم خواهد نمود.

سر درب ورودی بسیار شکیل و میدان اصلی با آبنمای بسیار شگرف جلوه خاصی به مجموعه خواهد بخشید.

مدیران مجموعه در تلاشند تا با بکارگیری بهترین متریال و زبده ترین مهندسین اجرایی کشور در کنار طراحان طراز اول ، مجموعه ای لوکس و بی نظیر برای خریداران محترم فراهم نمایند تا در سایه اعتماد به آنها بتوانید لحظات خاطره انگیزی در سایه آسایش  وآرامش برای خود و خانواده عزیزتان بسازید.

ویلایی زیبا در زیبا کنار ، خرید ویلا در سایت

 

www.pelikanvila.com